Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

Přidej se k nám a daruj krev

Plakát 2022Tímto sloganem zval k dárcovství krve Nadační fond NADĚJE v rámci projektu „450 ml NADĚJE“. Hematologicko-transfuzní oddělení Uherskohradišťské nemocnice se do tohoto celostátního projektu, jehož cílem je přivést k bezplatnému darování krve nové mladé zájemce z řad veřejnosti a omladit tak dárcovskou základnu, zapojilo již po páté.

Darovat krev může každý zdravý člověk, muž či žena ve věku 18-65 let, přičemž tělesná hmotnost dárce krve by měla být minimálně 50 kg. Ženy mohou darovat krev 3x ročně, muži 4x ročně. 450 ml krve – je množství, které se dobrovolným dárcům odebírá.

Z celkového počtu 80 dárců se ve čtvrteční dopoledne dostavilo k prvnímu odběru 56 zájemců. Aby byly tyto akce úspěšné, pomáhají nám také regionální partneři, kteří prvodárcům věnují drobné dárky“, informovala mluvčí nemocnice Lucie Sedláčková.

Společnost CTZ tento projekt podpořila a jsme hrdí na to, že i díky naší pomoci, byl úspěšný. V letošním roce plánujeme podílet se i na dalším projektu připravovaném nadací, který je zaměřený na nábor nových členů do Českého národního registru dárců kostní dřeně a proběhne v Uherském Hradišti v rámci akce Slovácké léto.

 

 

 

Odstávka

Topná sezóna je dle vyhlášky č. 194/2007 Sb. od úterý 31. května 2022 oficiálně ukončena. Po tomto datu bude teplárna dodávat pouze teplou vodu.

 

 

 

 

Klíčové kontakty

Poruchy – dispečink (nepřetržitě)
605 285 109

CTZ s.r.o.
572  552 917

banner_mvv_online

Jak se k nám dostanete?

Zpravodaj skupiny MVV Energie CZ - NEWS

mvv-news-2022-04-banner