Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

Pro nás zdravé je to jen kapka, pro druhé to může být 450 ml naděje

Ve dnech 19. a 26. 1. 2021 byl na Transfuzní stanici Uherskohradišťské nemocnice realizován projekt 450ml NADĚJE pořádaný Nadačním fondem NADĚJE.

V současnosti pod hlavičkou nadačního fondu tyto projekty probíhají po celé České republice. Zaměřují se na získávání bezplatných prvodárců krve pro transfuzní oddělení nemocnic a reagují na potřeby samotných transfuzních stanic, které hlásí nedostatek nových bezplatných dárců. Projekt vznikl na Hematologicko-transfuzním oddělení Nemocnice Břeclav,  kde se od roku 2014 konal každoročně. 

Darovat bezplatně krev je možná nejsnadnější a přitom nejúčinnější pomoc – dětem, obětem autohavárií, těžce nemocným. Člověk může pomoci zachránit život někomu dalšímu. Nikdo z nás neví, jestli on sám nebo někdo z jeho blízkých nebude takovou pomoc také potřebovat.

I proto společnost CTZ tento projekt podpořila. Jsme hrdí na to, že i díky naší pomoci, přišlo do Uherskohradišťské nemocnice 52 nových dárců, kteří darovali 23 litrů krve.

V letošním roce se společnost CTZ plánuje podílet i na dalším projektu připravovaném nadací, který je zaměřený na nábor nových členů do Českého národního registru dárců kostní dřeně a proběhne v Uherském Hradišti v rámci akce Slovácké léto.

Odstávka

V současné době dodáváme teplo a teplou vodu do všech odběrných míst v Uherském Hradišti, dle smluvních podmínek.

 

 

Klíčové kontakty

Poruchy – dispečink
605 285 109 (nepřetržitě)

Obchodní oddělení
572  552 893

banner_mvv_online

Jak se k nám dostanete?

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.