Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

Kulaté stoly na téma modernizace teplárny v Mařaticích

 

Teplárna_a

V úterý 31. srpna a ve středu 1. září, vždy od 17 hodin, se budou v malém sále Klubu kultury konat veřejné diskuze o modernizaci teplárny v Mařaticích.

Na posledních dvou zastupitelstvech v květnu a červnu byla projednávána modernizace teplárny Mařatice. Zástupci VUT Brno představili výsledky studie, která posuzovala, jaké palivo nebo kombinaci paliv by měla teplárna v budoucnu používat. Zastupitelstvo 14. 6. 2021 rozhodlo, že dále budou posuzovány pouze varianty využívající jako palivo zemní plyn (varianty V2 a V3) a varianty využívající jeho kombinaci s komunálním odpadem (varianty V4 a V5).

Během projednávání studie vznesli zastupitelé, ale i zástupci občanské iniciativy za Čisté Hradiště řadu dotazů a návrhů. Mnohé z nich jsou důležitými podklady, na základě kterých bude na konci roku zastupitelstvo města vybírat výslednou variantu.

Obsahem diskuzí budou jak výsledky studie VUT Brno, která hodnotila možné varianty modernizace teplárny, tak dodatečné informace, které po vedení města a společnosti CTZ, s.r.o., požadují zastupitelé města a zástupci iniciativy Čisté Hradiště.

Kulaté stoly budou přenášeny také on-line – odkazy budou uveřejněny webových stránkách města: www.mesto-uh.cz

Pozvánka kulatý stůl 31.8.2021

Pozvánka kulatý stůl 1.9.2021

Odstávka

V současné době dodáváme teplo a teplou vodu do všech odběrných míst v Uherském Hradišti, dle smluvních podmínek.

Klíčové kontakty

Poruchy – dispečink (nepřetržitě)
605 285 109

CTZ s.r.o.
572  552 917

banner_mvv_online

Jak se k nám dostanete?

Zpravodaj skupiny MVV Energie CZ - NEWS

2021-04-mvv-news-banner

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.