Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

CTZ s.r.o. má nové webové stránky

Počínaje 1. říjnem letošního roku dostaly webové stránky společnosti CTZ s.r.o. novou podobu. Web běžící na stávající doméně www.ctz.mvv.cz je pro uživatele přívětivý a přehledný a klade si za cíl poskytovat vždy aktuální informace. Vzhledově je sjednocen s ostatními weby ve skupině MVV Energie CZ.

„Hlavním kritériem bylo zlepšení komunikace s uživateli, a to se stávajícími i potenciálními zákazníky, ale i širokou veřejností,“ zdůrazňuje Petr Heincl, jednatel CTZ s.r.o., a doplňuje: „Cílem je také zlepšení informovanosti a zvýšení povědomí o teplárenství v našem regionu.“ Web představuje CTZ jako moderní společnost s téměřpadesátiletou tradicí, které záleží na životním prostředí. Lze zde najít klíčové kontakty, aktuality, informace o odstávkách, nových produktech i poskytovaných službách. Uživatelé se mohou přihlásit k odběru novinek a sekce Pro zákazníka obsahuje potřebné informace k uzavírání smluvních vztahů, o cenách i platné legislativě.

„Webové stránky jsou napsány v HTML 5, CSS 3, a jsou napojeny na nejrozšířenější redakční systém WordPress, který umožňuje
redaktorům rychlejší administraci celého obsahu. Oproti původní verzi webu je větší písmo, což přináší lepší čitelnost,“ upřesňuje Tomáš Tamchyna ze společnosti GAT CZ, s.r.o., jež je dodavatelem grafického návrhu i programového řešení. Snadnou orientaci zajišťuje přehledná struktura, dostupná rovněž ve formě mapy webu, a možnost fulltextového vyhledávání na celém webu.

 

Tisková zpráva ve formátu PDF

Odstávka

Vážení zákazníci, dodávky tepla pro vytápění a ohřev teplé vody fungují bez přerušení.

Žádné odstávky a havárie nejsou hlášeny. Současnou situaci sledujeme a pravidelně vyhodnocujeme.

Průběžně přijímáme opatření, která zajišťují plynulý chod našeho provozu.

Klíčové kontakty

Poruchy – dispečink
605 285 109 (nepřetržitě)

Obchodní oddělení
572  552 893

Jak se k nám dostanete?

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.