Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

Ceny tepla na rok 2017 se pro zákazníky CTZ s.r.o. nemění

Teplárna CTZ s.r.o. má pro všechny své odběratele dobrou zprávu – cena tepelné energie pro rok 2017 zůstává na stejné úrovni jako loni. A to i přesto, že některé skutečnosti teplárenství příliš nepřejí – rostoucí cena hnědého uhlí, nákup emisních povolenek či teplejší zimy. Významný podíl na udržení nízké ceny má řada opatření zvyšujících efektivitu výroby a úspory vlastních nákladů.

Teplárna dodává teplo a teplou vodu domácnostem, průmyslovým objektům i institucím. V roce 2016 rozšířila okruh svých odběratelů o nová připojení bytových domů na sídlišti Nové Štěpnice a Východ. „Našim prvořadým cílem je poskytovat svým zákazníkům spolehlivé, cenově dostupné teplo, a tím zajistit jejich spokojenost a loajalitu. To se nám daří a společnost se tak svojí cenou energií řadí mezi levnější teplárny v České republice,“ říká Ing. Michal Chmela, jednatel společnosti.

milujeme_teplo_domova

Odstávka

V současné době neprobíhá žádná odstávka a není hlášená žádná porucha .

Klíčové kontakty

Poruchy – dispečink
605 285 109 (nepřetržitě)

Obchodní oddělení
572  552 893

Jak se k nám dostanete?

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.